Sveiki,

Me prekiaujame vaikiškais papuošalais, aksesuarais ir mediniais karoliukais. Siūlome itin platų čiulptukų laikiklių asortimentą, taip pat pakabukų ant lovyčių, papuošalų iš gintaro, iš gintaro bei medžio, lankelių, gumyčių ir kitų aksesuarų pasirinkimą. Visos siūlomos prekės yra kokybiškos, pagamintos iš aukštos kokybės medžiagų.

Parduodamas prekes rasite mūsų internetinėje parduotuvėje ir prekybos platinimo vietose Vilniuje, Telšiuose, Tauragėje,  Šiauliuose, Panevėžyje, Akmenėje ir Klaipėdoje. Pateikti užsakymą internetu galėsite bet kuriuo jums patogiu metu, o apsilankyti fizinėse prekybos vietose galėsite atsižvelgdami į parduoduvių nurodytą darbo laiką, kurį rasite čia:

http://nauja.papuosalaivaikams.lt/lt/content/12-mus-rasite

Internetu užsakytos prekės Lietuvoje  yra pristatomos  per 1-3 darbo dienas, į užsienį –  per 5-20 darbo dienų po mokėjimo gavimo.

Mūsų elektroninėje parduotuvėjė galėsite rinktis iš daugybės parduodamų prekių: siūlome čiulptukų laikiklius kūdikiams/vaikams, kramtukus, barškučius, papuošalus iš medžio ir gintaro, plaukų aksesuarus, rankinukus mergaitėms, kuprinytes, pinigines, medinius karoliukus, kitus mielus daiktelius.

Jei nerasite Jums patinkančių prekių, galite pateikti individualų užsakymą. Galite užsisakyti čiulptukų laikiklius su vardu arba be jo, karolius, apyrankes mergaitėms, taip pat ir papuošalus iš medžio ir gintaro karoliukų. Viskas, ką jums reikia padaryti, -  užpildyti individualaus užsakymo formą: galėsite nurodyti, kokio darbelio pageidaujate, ir taip pat galėsite paprašyti patobulinti tam tikrą parduodamą prekę (pavyzdžiui, pakeisti tam tikrų detalių spalvas ar pačius papuošalo aksesuarus). Jei kiltų tam tikrų klausimų ar norite pasikonsultuoti, visada galite susisiekti telefonu  +370 600 51597 arba elektroniniu paštu info@papuosalaivaikams.lt. Jūsų skambučių laukiame nuo 9 iki 19 valandos, o elektroninius laiškus galite siųsti visą parą –  pasistengsime kuo greičiau atsakyti.