PIRKIMO SĄLYGOS/PREKIŲ GRĄŽINIMO TAISYKLĖS

  • Jeigu gavote prekę su defektu, jeigu gauta prekė (-ės) buvo pažeista (-os) siuntimo metu, o galbūt jūsų įsigyta (-os) prekė (ės) neatitinka užsakytosios arba ją (-as) norite grąžinti dėl kitų priežasčių (jas būtina nurodyti) prašome per 10 kalendorinių dienų susisiekti su mumis elektroniniu paštu: info@papuosalaivaikams.lt (būtinai nurodykite grąžinamos prekės pavadinimą, užsakymo numerį, grąžinimo priežastį) arba telefonu: +370 600 51597.

  • Mes įsipareigojame nekokybišką prekę pakeisti kokybiška preke (-ėmis)  per 15 kalendorinių dienų. Nesant tokiai galimybei (pavyzdžiui, prekės (-ių) laikinai nesant mūsų sandelyje), pirkėjui per 5 darbo dienas yra grąžinami pinigai už sumokėtą (-as) prekę (-es) arba yra keičiama į kitą (-as) – pirkėjo norimą (-as) prekę (-es).

  • Prekę (-es) galite grąžinti jeigu nebuvo naudota, sugadinta, neprarado prekinės išvaizdos.

  • Atkreipiame dėmesį, jog prekę (prekes) grąžinant nesant pardavėjo kaltės, už pinigų grąžinimą į pirkėjo banko sąskaitą taikomas 0,70 Eur banko administravimo išlaidų mokestis, kuris minusuojamas iš pirkėjui grąžinamos sumos. Priekių grąžinimo išlaidas apmoka pirkėjas.

  • Perkantiems, daugiau kaip už 35 Eur, prekių pristatymas visoje LIETUVOJE nemokamas (negalioja prekių pristatymams/siuntimams į užsienį).

  • PASTABA: jeigu perkate prekių daugiau kaip už 35 Eur ir jūsų įsigytas prekes mūsų parduotuvelėje reikės siųsti į užsienį, siuntimo išlaidas apmokate jūs, nors sistema automatiškai paskaičiuos, jog siuntimas yra nemokamas.