Mūsų internetinėje parduotuvėje pirkti labai paprasta. Jūsų patogumui siūlome šiuos pirkimo būdus:

PIRMAS BŪDAS

  • Išsirinkite norimą prekę (prekes) ir įsidėkite ją į savo pirkinių krepšelį. Tai padarysite prie prekės aprašymo paspaudę mygtuką Į KREPŠELĮ.
  • Jeigu pas mus perkate pirmą kartą – užsiregistruokite mūsų svetainėje, suvesdami reikiamą informaciją registracijai. Jeigu perkate ne pirmą kartą – įveskite savo prisijungimo duomenis.

Nenorėdami registruotis mūsų elektroninėje parduotuvėje, savo užsakymą galite atsiųsti elektroniniu paštu: info@papuosalaivaikams.lt. Būtinai nurodykite prekės pavadinimą, prekės pristatymui reikalingą informaciją ir atsiųskite prekės  nuorodą.

  • Jeigu išsirinkote viską, ką norite, užeikite į savo pirkinių krepšelį. Pasitikrinkite užsakytą (-as) prekę (-es), jų kiekius. PASTABA: jeigu perkate karoliukus, nepamirškite nurodyti norimos karoliuko (aksesuaro) spalvos (pavyzdžiui, žirafa žalia, braškė raudona ir t.t.). Tai galite padaryti palikę savo komentarą po Jūsų pasirinktu pristatymo adresu.
  • Pasirinkite pristatymo būdą ir apmokėjimą.
  • Apmokėjimo už prekes lauksime 72 valandas po mūsų užsakymo gavimo. Neįvykdžius apmokėjimo per nurodytą laiką – užsakymas bus anuliuotas.

ANTRAS BŪDAS

  • Užsakymą galite atsiųsti elektroniniu paštu: info@papuosalaivaikams.lt. Būtinai nurodykite prekės pavadinimą,  numerį arba atsiųskite prekės nuorodą. Laukite kol su jumis susisieksime (tai padarysime kaip įmanoma greičiau).

TREČIAS BŪDAS

  • Paskambinkite mums telefonu: +370 672 78387 arba +370 600 51597.

ATSISKAITYMO BŪDAI

Atsiskaityti už mūsų elektroninėje parduotuvėje įsigytas ir užsakytas prekes galite šiais būdais:

 

1. Apmokant bankiniu pavedimu – pervedant pinigus į banko sąskaitą (naudojantis elektronine bankininkyste arba pervedant pinigus banko skyriuje). Toks apmokėjimas tinka, kai prekės yra siunčiamos paštu arba per autobusų siuntą.

2. Apmokėjimas grynaisiais pinigais.GALIOJA tik tuomet, kai prekes, susitarus individualiai, atsiimate VILNIUJE patys.

3. Apmokant per PAYPAL sistemą.