Mergaitėms

Informacija

Specialūs pasiūlymai

Mergaitėms

Rankų darbo čiulptukų laikikliai, suverti iš medinių karoliukų, papuošti mergaičių vardais. Tai originali dovana kiekvienam kūdikiui. Taip pat puikus kūdikių mažųjų pirščiukų žaisliukas.

Mergaitėms Šioje kategorijoje prekių nėra.

Subkategorijos

 • Su vardu

  Rankų darbo čiulptukų laikikliai, suverti iš medinių karoliukų ant tvirtos medvilninės juostelės.

  Laikikliukai suverti su mergaičių vardais.

  Sertifikuoti, be toksiškų medžiagų.

 • Su vardu ir gimimo data

  Rankų darbo čiulptukų laikikliai, suverti iš medinių karoliukų ant tvirtos medvilninės juostelės.

  Laikikliukai suverti su mergaičių vardais ir gimimo datomis.

  Sertifikuoti, be toksiškų medžiagų.

 • Be vardo

  Originalūs čiulptukų laikikliai be vardo. Čia rasite ryškių, margaspalvių čiulptukų  grandinėlių bei iš nespalvotų, nedažytų medinių karoliukų pagamintų čiulptukų pakabukų. Visų čiulptukų laikiklių užsegimai mediniai (apvalios formos). Užsegimo viduje yra plastmasė (neleidžia sugadinti audinio). Čiulptukai pagaminti iš netoksiškų medžiagų, yra sertifikuoti.

 • Su gintarais

  Gintariniai čiulptukų laikikliai - išskirtinė ir originali prekė iš gintaro ir medžio karoliukų kiekvienam kūdikiui. Tai originali ir praktiška dovana įvairioms progoms.

 • Su "kojytėmis"

  Puikūs čiulptuko laikikliai - grandinėlės "Kirminiukai". Laikiklius galima ne tik prisisegti, bet ir su jais žaisti. Todėl tai ne tik graži puošmena, bet ir labai praktiška prekė Jūsų kūdikiui/vaikui.

 • Ekologiški

  Originalūs čiulptukų laikikliai mergaitėms.

  Visų čiulptukų laikiklių užsegimai mediniai (apvalios formos). Užsegimo viduje yra plastmasė (neleidžia sugadinti audinio). Čiulptukai pagaminti iš netoksiškų ekologiškų medžiagų, yra sertifikuoti.