Berniukams

Informacija

Specialūs pasiūlymai

Berniukams

Rankų darbo čiulptukų laikikliai, suverti iš medinių karoliukų, papuošti berniukų vardais. Tai originali dovana kiekvienam kūdikiui. Taip pat puikus kūdikių mažųjų pirščiukų žaisliukas.

Berniukams Šioje kategorijoje prekių nėra.

Subkategorijos

 • Su vardu

  Originalūs čiulptukų laikikliai su vardu. Čia rasite ryškių, margaspalvių čiulptukų  grandinėlių bei iš nespalvotų, nedažytų medinių karoliukų pagamintų čiulptukų pakabukų. Visų čiulptukų laikiklių užsegimai mediniai (apvalios formos). Užsegimo viduje yra plastmasė (neleidžia sugadinti audinio). Čiulptukai pagaminti iš netoksiškų medžiagų, yra sertifikuoti.

  Ant čiulptuko laikiklio galime suverti bet kokį vaiko vardą. Išsirinkite Jums patinkantį čiulptuko grandinėlės pavyzdėlį ir mes suvarsime tokį patį laikikliuką su Jūsų vaiko vardu.

 • Su vardu ir gimimo data

  Rankų darbo čiulptukų laikikliai, suverti iš medinių karoliukų ant tvirtos medvilninės juostelės.

  Laikikliukai suverti su berniukų vardais ir gimimo datomis.

  Sertifikuoti, be toksiškų medžiagų.

 • Be vardo

  Originalūs čiulptukų laikikliai be vardo. Čia rasite ryškių, margaspalvių čiulptukų  grandinėlių bei iš nespalvotų, nedažytų medinių karoliukų pagamintų čiulptukų pakabukų. Visų čiulptukų laikiklių užsegimai mediniai (apvalios formos). Užsegimo viduje yra plastmasė (neleidžia sugadinti audinio). Čiulptukai pagaminti iš netoksiškų medžiagų, yra sertifikuoti.

 • Su gintarais

  Gintariniai čiulptukų laikikliai - išskirtinė ir originali prekė iš gintaro ir medžio karoliukų kiekvienam kūdikiui. Tai originali ir praktiška dovana įvairioms progoms.

 • Su "kojytėmis"

  Puikūs čiulptuko laikikliai - grandinėlės "Kirminiukai". Laikiklius galima ne tik prisisegti, bet ir su jais žaisti. Todėl tai ne tik graži puošmena, bet ir labai praktiška prekė Jūsų kūdikiui/vaikui.

 • Ekologiški

  Originalūs čiulptukų laikikliai berniukams.

  Visų čiulptukų laikiklių užsegimai mediniai (apvalios formos). Užsegimo viduje yra plastmasė (neleidžia sugadinti audinio). Čiulptukai pagaminti iš netoksiškų ekologiškų medžiagų, yra sertifikuoti.